Addnew - доска бесплатных объявлений

Що таке шаблони безкоштовних систем управління контентом або CMS?

cms

На сьогодняшній день не потрібно мати статус та компетенцію веб-майстра, аби створити свій сайт. Використовуючи шаблони безкоштовних систем управління контентом (вмістом сайту) або CMS, навіть новачок може самостійно створювати сайти. За допомогою CMS можна створити не лише власний блог, невеликий сайт, сайт-візитку, інтернет-магазин, а навіть великий розгалужений проект. Достатньо лише мати навики в системі управління контентом обраної CMS.

CMS бувають безкоштовними та платними, більшою популярністю серед розробників сайтів користуються, звичайно, безкоштовні. Спільним недоліком усіх безкоштовних CMS є відсутність підтримки. Безкоштовні CMS загальнодоступні на офіційних сайтах розробників, як правило, там же розміщена інформація зі встановлення — це посібники користувача, різноманітні інструкції зі встановлення, відео-уроки. Також в мережі інтернет можна без труднощів знайти та опанувати надзвичайно багато інформації щодо налаштування та управління даними систем.

Так, не виходячи з дому, на своєму власному комп’ютері, під’єднаному до мережі інтернет, ви можете швидко та легко без сторонньої допомоги створити власний сайт. Користуватися шаблонами CMS надзвичайно зручно та вигідно, адже встановивши CMS, ви матимете готовий сайт, куди можна одразу додавати текст, зображення, відео та фотографії, а також керувати усією інформацією на сайті. З стандартного набору зовнішніх виглядів веб-сторінки можна вибирати будь-який дизайн до вподоби. Для встановлення на сайт більшості безкоштовних CMS потрібен PHP-хостинг (бажано надійний з цілодобовою службою техпідтримки) з підтримкою баз даних MySQL. В компанії «Український хостинг» ви знайдете саме те, що вам потрібно — якісний хостинг для вашого сайту, хостинг на базі CMS.

Провайдер UH.UA розвивається на ринку хостинг-послуг з 2003 року, діяльність компанії ведеться не лише на території України, але й в країнах близького зарубіжжя. Практично всі хостинг-плани UH.UA підходить для розміщення сайтів, збудованих на основі більшості популярних систем управління контентом таких як Joomla, WordPress, Drupal, 1С-Бітрікс, Mambo, phpBB, osCommerce ті інші. Окрім цього, при замовленні тарифу терміном на 1 рік, працівники служби техпідтримки встановлять будь-яку з найновіших версій CMS, яка буде доступна на той момент на сайті розробника, за вас абсолютно безкоштовно.

Разделы: WEB.

Галерея фото

Последние новости Украины сегодня, включая новости культуры, политика Украины, но и - самые последние новости мира и мировые новости, видео новости недели.

новости украина | новости с украины | видео новости | новости мира | новости в мире | новости культуры | политика украины | последние новости украины