Addnew - доска бесплатных объявлений

Хостинг має бути якісним та надійним.

Хостинг

Нині хостинг-послуги надаються багатьма компаніями, що впливає на їхню невелику вартість, а звідси доступність широкому колу споживачів. Серед безлічі хостерів на вітчизняному ринку можна виділити багато лідерів, які існують не один рік та надають, здавалося б, ті ж самі послуги, але ж ні, не всі можуть обслуговувати якісно.
Серед надійних та якісних хостерів компанія «Український хостинг» має поважний десятирічний досвід у своїй сфері. Хостинг UH.UA купують тисячі клієнтів з України та довколишніх країн.
Принципова позиція компанії — використання інноваційного серверного обладнання, яке розміщується в одному з кращих дата-центрів Києва, а для обслуговування та моніторингу серверів залучені спеціалісти високого рівня.
На тематичних ресурсах можна прочитати багато відгуків різного характеру про той чи інший хостинг купити. Зокрема причиною більшості негативних відгуків користувачів окрім неякісно наданих послуг хостингу є результати спілкування з техпідтримкою, точніше нульовий результат у вирішенні проблеми чи то отримання відповді на запит. Серед працівників компанії немає поняття «моя хата з краю», адже персонал UH.UA залучений до якомога швидшого вирішення проблем клієнтів, завдяки чому забезпечується зростання ефективності бізнесу та задоволенності клієнтів. Отже, гарне ставлення до клієнтів працівників служби технічної підтримки — конкурентна перевага компанії, що цінується в усі часи та впливає на формування міцних ділових взаємовідносин з користувачами.
Послуги UH.UA зручно замовляти та оплачувати — на сайті представлені 5 популярних способів оплати. Серед перваг хостингу — ліцензійна автоматизована панель управління на вибір — cPanel, DirectAdmin таISPManager, швидкодія, практичність та затребуваність інформації онлайн-допомоги на сайті. Почувайтеся безпечно, тому що на хостингу UH.UA ви маєте можливість захистити свої сайти від зламувань або зараження вірусами через FTP під час завантаження сторінок сайту на сервер хостинг-провайдера. Завдяки захисту зведено до мінімуму вдалі спроби підбору паролів до FTP шахраями для несанкціонованих дій з вашими сайтами.
Комплексний підхід до якості хостинг-послуг забезпечив копанії «Український хостинг» провідну позицію в даній сфері. Окрім цього діяльність компанії сприяє зростанню національної економіки.
Оберіть тариф собі та своїм сайтам до вподоби!

Разделы: Интернет.

Галерея фото

Последние новости Украины сегодня, включая новости культуры, политика Украины, но и - самые последние новости мира и мировые новости, видео новости недели.

новости украина | новости с украины | видео новости | новости мира | новости в мире | новости культуры | политика украины | последние новости украины